Autoškola

Doba trvání kurzu v autoškole je závislá nejen na Vašich finančních prostředcích, ale také na Vašem denním programu. Proto existují rychlokurzy, kdy Vás instruktoři a učitelé v autoškole upřednostní před ostatními a domluví s Vámi individuální cvičební plán, který Vám pomohou zvládnout třeba i během měsíce. První praktické zkušenosti v autoškole žáci většinou získávají na trenažeru, popř. ve výcvikovém parku autoškoly v motorovém vozidle. Celý kurz autoškoly je zakončen závěrečnou zkouškou za přítomnosti instruktora autoškoly a komisaře, který má rozhodující slovo a který Vám může udělit souhlas k vydání řidičského průkazu. Správná autoškola se dokáže přizpůsobit každému, kdo bude mít zájem kurt absolvovat.

Informace o kroužcích -
více informací