Autopůjčovna, Autodoprava, přeprava, Autovrakoviště, Autoškola

Autopůjčovna

Pokud potřebujete auto jen na pár dnů třeba na víkendový výlet s kamarády, určitě oceníte služby autopůjčovny. Půjčovna aut Vám zapůjčí spolehlivé auto dle Vašeho výběru v perfektním technickém stavu a leckdy s plnou nádrží včetně dálniční známky a GPS navigace. Většina půjčoven aut půjčuje svá vozidla i cizincům. Ovšem každá autopůjčovna se odlišuje vybavením, které je možné společně s vozidlem také zapůjčit. Některé autopůjčovny dokonce standardně vybaví vozidla GPS navigací a dálniční známkou.

Autodoprava, přeprava

Potřebujete rychle a levně cokoliv přepravit? Nemáte dostatečné prostředky pro přepravu? Potřebujete větší auto? Využijte služeb profesionální autodopravy, která má bohaté zkušenosti v oblasti autodopravy a dokáže tak lehce uspokojit Vaše potřeby v krátkém čase. Autodoprava je jednou ze základních forem přeprav. Profesionálně vyškolený organizační a realizační tým s mnohaletou praxí si poradí i s případnými překážky během přepravy nebo stěhování.

Autovrakoviště

Vrakoviště Vám může ušetřit spoustu peněz, pokud sháníte náhradní díl na svoje auto. Na vrakovišti seženete témě všechny součástky do Vašeho auta a v perfektním stavu, když máte štěstí. Když se Vám ulomí třeba páčka pod volantem na stěrače, určitě na autovrakovišti najdete plnohodnotnou náhradu. Vrakoviště jsou již téměř na každém rohu.

Autoškola

Pro řízení motorových vozidel potřebujete ve většině států zvláštní oprávnění, které získáte při úspěšném zakončení výcviku v autoškole. V České republice existují následující typy řidičských oprávnění: A, B, C, D, E a T. Jedná se o povolení k řízení automobilů do 3,5 tuny, nákladních aut, autobusů a třeba i traktorů. Pro dosažení požadovaného oprávnění potřebujete projít určitým výcvikem. Vyúka se skládá ze dvou částí a to z teoretické a praktické části. Výcvik je završen závěrečnou zkouškou za účasti učitele autoškoly a komisaře, který rozhodne o tom, zda projdete a stanete se tedy oprávněnou osobou k řízení daného typu motorového vozidla.

Informace o kroužcích -
více informací